Головна сторінка - Галерея об’єктів - Утеплення підлоги будинку в м. Обухів

Утеплення підлоги будинку в м. Обухів

Детальніше

23.04.2020 р.

До вашої уваги представлений індивідуальний житловий будинок споруджений у місті Обухів. Одношарові стіни будинку зведені з найтеплішого конструкційно-теплоізоляційного газоблоку АЕROC марки D300 і не потребують додаткового утеплення.

Особливу увагу при будівництві індивідуального будинку потрібно приділити питанню утеплення підлоги, адже, як відомо, тепловтрати через підлогу першого поверху складають 10-15 % від загальних втрат тепла. Власник будинку обрав систему ізоляції підлоги і перекриттів Aeroc Energy, яка монтується з використанням мінеральних ізоляційних панелей AEROC Energy D150.

На відміну від інших ізоляційних матеріалів, утеплювач AEROC Energy D150 є абсолютно негорючим та не виділяє отруйних і шкідливих для людини речовин при підвищеній температурі, ці переваги матеріалу, особливо актуальні, враховуючи те, що проектом передбачено влаштування «теплої підлоги». Висока паропроникність цього матеріалу забезпечує хорошу якість повітря та приємний мікроклімат в приміщенні. Панелі утеплювача просто укладаються на гідроізоляційний шар бетонної основи перекриття, після чого, влаштовується бетонна або цементно-піщана стяжка.

Інноваційна система ізоляції AEROC Energy – екологічно чиста та має найбільші показники довговічності серед всіх відомих теплоізоляційних матеріалів. Запропоновані рішення – це комплексний підхід до вирішення питань теплоізоляції. Мінеральна і ефективна система ізоляції застосовується як в нових, так і в існуючих будівлях і спорудах.
За своїм комплексом характеристик ізоляційні панелі AEROC Energy D150 не мають аналогів серед сучасних теплоізоляційних матеріалів. Вони мають властиві тільки їм високі теплофізичні показники та експлуатаційні властивості. Панелі є абсолютно не горючими, мають тверду та рівну поверхню, при експлуатації мають стабільні розміри та характеризуються простотою монтажу. Широкий температурний діапазон застосування, високі показники паропроникності, стійкість до агресивних середовищ, ультрафіолетового проміння, хороші показники міцності – все це підтверджує доцільність використання цієї продукції як ізоляційного матеріалу для підлоги.