Головна сторінка - Про компанію

Про компанію

 AEROC

Лідери з виробництва газобетону

ТОВ «Аерок» є лідером ринку виробів з ніздрюватого бетону автоклавного тверднення в Україні і найбільшим постачальником газобетону під торговою маркою AEROC по всім регіонам країни.

Продукція виробляється двома заводами, розташованими в м. Березань і м.Обухів Київської області та за своєю якістю відповідає найвищим вимогам вітчизняних і європейських стандартів.

Компанія «Аерок» вперше заявила про себе на українському ринку в грудні 2006 року і до тепер зберігає лідерські позиції. Понад 9 мільйонів м³ продукції виготовлено та реалізовано за 14 років роботи підприємств.

Сьогодні AEROC пропонує найбільший асортимент продукції: газобетонні стінові блоки від D300 до D500, теплоізоляційні панелі AEROC Energy D150, U-блоки, армовані вироби з газобетону AEROC — перемички, панелі перекриття та покриття.

Газобетон — це високоясний мінеральний енергозберігаючий будівельний матеріал з пористою структурою, в порах якого міститься від 80 до 90% повітря. Завдяки замкненій пористій структурі він чудово поєднує теплоізоляційні властивості з міцнісними характеристиками, тобто утримує тепло всередині приміщення, зменшуючи витрати на його обігрів.

0 років

На ринку України

0 заводи

В Обухові і Березані

0 млн м³

Газобетону виготовлено з 2008 р

Ми не просто виробляємо газобетон — ми пропонуємо готові рішення

Висока якість виробів, їх геометрична точність та ідеально гладка поверхня полегшують будівництво та спрощують виконання оздоблювальних робіт — це все переваги продукції AEROC.

1

Комбінуючи сучасну технологію виробництва з передовим європейським обладнанням ми отримуємо ексклюзивний асортимент продукції AEROC, яка відповідає вимогам міжнародних екологічних стандартів.

2

Баланс високої теплоізоляції та конструкційної міцності продукції AEROC — це запорука максимальної енергоефективності при використанні одношарових зовнішніх стін.

3

Чому обирають

Чому обирають

Наші партнери

Філософія AEROC

Філософія <span>AEROC</span>

Газобетон — це AEROC

AEROC — це якість, а

ЯКІСТЬ — це перегони без фінішу!