Головна сторінка - Придбати - Купити газобетон в Рівному

Придбати

Купити газобетон в Рівному

повернутися
АдресаКомпаніяКонтактиe-mail
м. Рівне
вул. Курчатова, 26
АЕРОВЕСТ, ТОВ
aerovest.com.ua
068-965-65-88
096-912-35-77
м. Рівне
вул. Дворецька, 120К
Західбудкомплект, ТзОВ096-667-20-17
096-092-12-62
zbk.bud@ukr.net

Дистрибуція

повернутися
МережаАдреси магазинівГрафік роботиКонтактиe-mail
Епіцентр
epicentrk.ua
м. Рівне
вул. Макарова, 17
0362-460-270info@rv.epicentrk.com

Купити газоблок в Рівному

Газобетон від компанії «Аерок» – це по-справжньому один з кращих матеріалів для зведення, як власного енергоефективного будинку, так і інших будівельних споруд. Як наслідок, він користується великою популярністю по всій країні, в тому числі і в Рівненській області. Кожен бажаючий може купити газоблок в Рівному за вигідною ціною. Для цього потрібно зробити замовлення у одного з офіційних партнерів AEROC.

У більшості випадків всі види газобетонних блоків, представлених на нашому сайті, є в наявності на складі партнерів. Для того, щоб дізнатися про наявність потрібного типорозміру і обсягу газобетону, зателефонуйте по одному із вказаних телефонних номерів на цій сторінці.

Перевагою покупки газобетону в партнерів, є можливість доставки на вказану замовником адресу. Також завдяки рівномірному розташуванню офіційних представників компанії «Аерок» по всій Рівненській області, ви зможете істотно заощадити на доставці газобетону на свій будівельний майданчик.

Купуючи газобетонні блоки або іншу продукцію від компанії AEROC у наших партнерів, ви отримуєте якісний і екологічний товар по справжньому доступній ціні.