Головна сторінка - Придбати - Купити газобетон у Львові

Придбати

Газоблоки Львів

Ціна на газоблоки від компанії AEROC в місті Львів не відрізняються від цін із заводу, якщо ви замовляєте газобетонну продукцію в наших офіційних партнерів.

 

Детальніше

Купити газобетон у Львові

повернутися
АдресаКомпаніяКонтактиe-mail
м. Львів
вул. Навроцького, 10
АЕРОБЛОК, ТзОВ
aeroblock.net.ua
098-646-28-11
067-440-46-39
aeroblock@ukr.net

Дистрибуція

повернутися

Купити газоблок у Львові

Клієнти компанії AEROC можуть купити газоблок у Львові по ціні заводу. Для цього достатньо зробити замовлення газобетону в офіційних партнерів ТОВ “Аерок” на території Львівської області.

У більшості випадків всі види газобетонних блоків, представлених на нашому сайті, є в наявності на складі партнерів. Для того, щоб дізнатися про наявність потрібного типорозміру і обсягу газобетону, зателефонуйте по одному із вказаних телефонних номерів на цій сторінці. Перевагою купівлі газоблоків в наших партнерів, є пропозиція доставки на вказану замовником адресу. Також завдяки рівномірному розташуванню партнерів по всій Львівській області, Ви зможете підібрати постачальника, який знаходиться до Вас на найменшій відстані, і при цьому істотно заощадити на доставці газобетону AEROC на свій будівельний майданчик.

Купуючи газобетонні блоки або іншу продукцію від ТОВ “Аерок” у наших партнерів, Ви отримуєте якісний і екологічний товар. Крім того, ви можете розрахувати потрібну кількість газоблоків за допомогою калькулятора розрахунку газобетону. Це дозволить перевірити себе перед придбанням газоблоків і замовити їх потрібну кількість.