Головна сторінка - Придбати - Купити газобетон у Львові

Придбати

 

 

Детальніше

Купити газобетон у Львові

повернутися
АдресаКомпаніяКонтактиe-mail
м. Львів
вул. Навроцького, 10
АЕРОБЛОК, ТзОВ
aeroblock.net.ua
098-646-28-11
067-440-46-39
aeroblock@ukr.net

Дистрибуція

повернутися

Купити газоблок у Львові

Газобетон від компанії «Аерок» – це по-справжньому один з кращих матеріалів для зведення, як власного енергоефективного будинку, так і інших будівельних споруд. Як наслідок, він користується великою популярністю по всій країні, в тому числі і у Львівській області. Кожен бажаючий може купити газоблок, або як часто говорять піноблок (хоча це різні матеріали), у Львові за доступною ціною. Для цього потрібно зробити замовлення у одного з офіційних партнерів AEROC.

У більшості випадків всі види газобетонних блоків, представлених на нашому сайті, є в наявності на складі партнерів, серед яких представлена мережа будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» та «Нова лінія». Для того, щоб дізнатися про наявність потрібного типорозміру і обсягу газобетону, зателефонуйте по одному із вказаних телефонних номерів на цій сторінці.

Перевагою купівлі газобетону в наших партнерів, є пропозиція доставки на вказану замовником адресу. Також завдяки рівномірному розташуванню офіційних представників AEROC, ви зможете підібрати постачальника, який знаходиться до вас на найменшій відстані, і при цьому зможете істотно заощадити на доставці газобетону на свій будівельний майданчик.

Купуючи газобетонні блоки або іншу продукцію від компанії «Аерок», ви отримуєте не лише професійне обслуговування і консультацію по високим стандартам нашої компанії, а і екологічний товар високої якості по вигідній ціні. Крім того, ви можете розрахувати потрібну кількість газоблоків за допомогою калькулятора розрахунку газобетону. Це дозволить перевірити себе перед придбанням газоблоків і замовити їх потрібну кількість.

У разі, якщо у вас залишилися питання по підбору газоблоку (піноблоку), або будь-які інші питання чи пропозиції пов’язані з продукцією AEROC, то зверніться по одному з номерів зазначених в розділі «Контакти». Ми завжди надаємо вичерпні відповіді і допомагаємо своїм клієнтам у вирішенні їхніх питань.