Головна сторінка - Придбати - Купити газобетон в Чернівцях

Придбати

Купити газобетон в Чернівцях

повернутися
АдресаКомпаніяКонтактиe-mail
м. Чернівці
вул. Коломийська, 13Б
Магістар-СГ, ПП050-100-51-25block.buk@ukr.net

Дистрибуція

повернутися
МережаАдреси магазинівГрафік роботиКонтактиe-mail
БудМакс
budmax.ua
м. Чернівці
вул. Руська, 250
044-393-93-19
Епіцентр
epicentrk.ua
м. Чернівці
вул. Хотинська, 10-A
0372-58-62-60infok7@cv.epicentrk.com

Купити газоблок в Чернівцях

Газобетон від компанії «Аерок» – це по-справжньому один з кращих матеріалів для зведення, як власного енергоефективного будинку, так і інших будівельних споруд. Як наслідок, він користується великою популярністю по всій країні, в тому числі і в Чернівецькій області. Кожен бажаючий може купити газоблок, або як часто кажуть піноблок (хоча це різні матеріали), в Чернівцях за вигідною ціною. Для цього потрібно зробити замовлення у одного з офіційних партнерів AEROC.

У більшості випадків, всі види газобетонних блоків, представлених на нашому сайті, є в наявності на складі партнерів, серед яких мережа будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» і «Будмакс». Для того, щоб дізнатися про наявність потрібного типорозміру і обсягу газобетону, зателефонуйте по одному із вказаних телефонних номерів на цій сторінці.

Перевагою купівлі газобетону в партнерів компанії AEROC, є пропозиція доставки на вказану замовником адресу. Також завдяки рівномірному розташуванню офіційних представників AEROC по всій області, ви можете істотно заощадити на доставці газобетону на свій будівельний майданчик.

Купуючи газобетонні блоки або іншу продукцію від компанії «Аерок» у наших партнерів, ви отримуєте якісний і екологічний товар по доступній ціні. Крім того, ви можете розрахувати потрібну кількість газоблоків за допомогою калькулятора розрахунку газобетону. Це дозволить перевірити себе перед покупкою і замовити потрібну кількість газоблоку.