Придбати

Купити газобетон

На сторінці представлена інтерактивна карта для зручного вибору свого регіону проживання. Вибравши свою область Вас автоматично перенаправить на сторінку наших партнерів у Вашому регіоні. Після чого, Ви зможете обрати партнера компанії AEROC і замовити потрібну кількість газобетону на свою адресу.

Детальніше
Придбати UA Placeholder
Придбати UA

Газобетон AEROC в Україні

ТОВ “Аерок” пропонує своїм клієнтам якісні матеріали для будівництва власного будинку з газобетону. Уже понад 12 років ми виробляємо кращий газобетон в Україні і за цей час отримали позитивні відгуки від клієнтів по всій території країни. Для зручності покупки газобетону ми створили мережу офіційних представників по всій Україні, це дозволяє придбати наші товари за вигідною ціною і організувати їх швидку доставку по необхідній Вам адресі. Купити газобетонні блоки і іншу продукцію AEROC в своєму регіоні ви можете:

  • звернувшись до регіонального менеджера нашої компанії;
  • в сертифікованих партнерів – офіційних представників ТОВ «Аерок»;
  • в мережі найбільших супермаркетів формату DIY, представлених у вашому регіоні: Епіцентр, Нова Лінія, АНЖІО, Беркут.

На що звернути увагу перед купівлею газобетону

Перед тим як придбати газобетон на нашому сайті, варто звернути увагу на його тип і правильно визначити потрібну кількість газоблоку, який Вам потрібен.
Компанія AEROC виробляє стінові газобетонні блоки щільністю D300, D400, D500. Вони мають відповідну щільність 300, 400 і 500 кг/м³ і призначені для вирішення конкретних завдань. У більшості випадків, при проектуванні будинку, в залежності від конструкції майбутньої житлової споруди, архітектори та проектанти розрахують і порадять Вам, який розмір і щільність газоблоку доцільно буде використовувати при зведенні зовнішніх і внутрішніх стін. Якщо Ви не знаєте, чи не впевнені, який щільності блоки підходять саме Вам, то можете ознайомиться з цією інформацією в нашому керівництві або на сторінці відповідного товару.

Після того, як Ви визначитеся з типом блоку, наступним кроком перед покупкою буде визначення потрібної кількості газобетону для будівництва будинку. Компанія AEROC передбачила цей пункт і пропонує своїм клієнтам калькулятор розрахунку газобетону, за допомогою якого Ви зможете розрахувати потрібну кількість виробів з пористого бетону для подальшої покупки.

Купити газоблок по доступній ціні

Знаючи необхідну щільність, розмір і кількість, Ви можете купити газобетонні блоки від компанії “Аерок”, не турбуючись про їх неправильний вибір або про невірний розрахунок потрібної кількості. Вам не варто турбуватися про переплату або відсутності товару на складі. Адже незважаючи на те, в якому регіоні України Ви проживаєте, ціни на нашу продукцію однакові, але тільки в тому випадку, якщо Ви плануєте купипридбати газобетон у наших офіційних партнерів, які представлені на нашому сайті.

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх нашому менеджеру, перш ніж купити газобетонні блоки. Це дозволить уникнути помилок при формуванні замовлення і забезпечить Вас потрібною кількістю газобетону для будівництва свого майбутнього будинку.